W naszym studio graficznym powstają koncepcję, które identyfikują Twój biznes. Tutaj pracujemy nad kształtem, wielkością i celem Twojego wizerunku

 

STUDIO GRAFICZNE

 

Każda koncepcja niezależnie czy jest tworzona przez nasze studio czy dostarczona przez Ciebie trafia najpierw druku, a następnie  tam, gdzie jej miejsce, byś mógł promować swoją firmę skutecznie. 

 

DRUKARNIA

 

Tworzymy i przygotowujemy dla Ciebie przeróżne reklamy. Dla nas ważny jest cel. Jeśli potrzebujesz zrobić reklamę, która dotrze do Twoich klientów i będzie reprezentować Twój biznes, śmiało zadzwoń lub napisz do nas.     

REKLAMA

Jeśli chcesz by Twoja przestrzeń w domu czy w biurze nabrała innego wymiaru nasze studio podejmie się projektowania i druku akcentów mających istotny wpływ na Twoje codzienne otoczenie. 

 

DO WNĘTRZ

 

TO JA CZYLI O NAS

Nazywam się Tomasz Petrycki. Urodziłem się w Gdańsku. W 1984 roku obroniłem dyplom na wydziale grafiki PWSSP (dzisiaj ASP) w Gdańsku. 

Pracę w branży rozpocząłem już na studiach. Uczestniczyłem w tworzeniu Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie oraz przy realizacji stoisk wystawienniczych. Po studiach zajmowałem się projektowaniem graficznym i przez 5 lat sitodrukiem. Potem uruchomiłem małą drukarnię offsetową. Pracowałem krótko w agencji reklamowej Just w Poznaniu jako grafik. 

W 1998 roku osiadłem w Rabie Niżnej. Moja firma działa w Rabce-Zdroju od 1998 roku. Na początku było studio graficzne. Stopniowo dochodziły nowe działy: reklama zewnętrzna, druk wielkoformatowy, druk cyfrowy. 

 

USŁUGI

POLECAJĄ NAS

strona główna  |  o nas

O NAS

Maria i Rafał Leśniak
- Małopolskie Centrum Edukacji

Tomasz drukuje dla nas od wielu lat dyplomy, zaproszenia, ulotki, biuletyny i banery. Zamawiając w tej drukarni zawsze mamy pewność, że termin zostanie dotrzymany i wszystko dotrze bez poślizgów do nas albo do naszych placówek. Trochę za słodko, ale to wszystko prawda.

Oby tak dalej:) Dziękujemy!

 

Marcin Wujec - Biuro Podróży Soleno

Ze strony agencji reklamowej oczekuję szybkiej reakcji i twórczego podejścia.

DRUKARNIA PEPE zapewnia mi komfort od 20 lat. Wtedy zaczęła się moja współpraca z Tomaszem i jego drukarnią.

Bardzo cenię jego zaangażowanie w każde, nawet najmniejsze zamówienie z naszego biura. Zawsze mogę liczyć na dobrą radę z Jego strony.

Gość ogarnia temat:)

Piotr Wiecha - Rabkoland

Z Tomkiem współpracujemy od lat. Zrobiliśmy razem niezliczoną ilość billboardów, wycinanych pod nasz wymiar fasad z dibondu, wykleiliśmy niejedną istniejącą już strukturę. Mogę polecić go jako rzetelną, potrafiącą pochylić się nad zleceniem firmę, która nie drukuje bezmyślnie, ale też sprawdzi jeszcze swoim okiem: czy na pewno nie zrobiliśmy byka ortograficznego lub czy dany wydruk wpasuje się w otoczenie i będzie wyglądał estetycznie. A tak poza tym - to normalny człowiek, z którym można pożartować czy wypić szklankę… muszynianki ;)  

tło stopki

© Copyright 2020  |  All Rights Reserved  |  Polityka Prywatności

Realizacja 
Strony internetowe
Logo Drukarnia PEPE
DRUKARNIA PEPE Tomasz Petrycki
DRUKARNIA I BIURO:
KONTAKT:
NIP 739 050 67 21 
REGON 004448275
34-730 Mszana Dolna, 
Raba Niżna 238

34-700 Rabka-Zdrój, 
ul. Sądecka 24


+48 575 14 97 14
+48 509 501 706,
email: drukarnia@pepe.pl

ikona facebook